İLAN AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

MADDE 1- Amasya Merkez Şamlar Mah.Ada:1824,parsel:2 de T.C. AMASYA VALİLİĞİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI adına kayıtlı taşınmaz üzerinde ki 10 Daireli Lojman Binasının T.C. AMASYA VALİLİĞİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI’nın 16.07.2018 tarih ve 2786036 sayılı yazılarının 3.maddesine istinaden Belediyemiz tarafından hurda malzemeler karşılığı yıkımı işinin ihalesi ve Amasya Merkez Yüzevler Mah.Ada:267,parsel:36 da S.S.PANCAR EKİCİLER KOOPERATİFİ adına kayıtlı taşınmaz üzerinde ki (Yüzevler Mah.Ziya Paşa Bulvarı No:45) Binaların 6306 sayılı Yasa gereği Belediyemiz tarafından yıktırılması işleri,2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45.maddesi gereğince Açık Artırma Usulü ile yapılacaktır.

Resmi İlanlar Hit: 23 / Yorum: 0 / 6 Eylül 2018 17:49
-A +A

                                                                        İLAN
AMASYA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN
MADDE 1- Amasya Merkez Şamlar Mah.Ada:1824,parsel:2 de T.C. AMASYA VALİLİĞİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI adına kayıtlı taşınmaz üzerinde ki 10 Daireli Lojman Binasının T.C. AMASYA VALİLİĞİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI’nın 16.07.2018 tarih ve 2786036 sayılı yazılarının 3.maddesine istinaden Belediyemiz tarafından hurda malzemeler karşılığı  yıkımı işinin ihalesi ve Amasya Merkez Yüzevler Mah.Ada:267,parsel:36 da S.S.PANCAR EKİCİLER KOOPERATİFİ adına kayıtlı taşınmaz üzerinde ki (Yüzevler Mah.Ziya Paşa Bulvarı No:45) Binaların 6306 sayılı Yasa gereği Belediyemiz tarafından yıktırılması işleri,2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45.maddesi gereğince Açık Artırma Usulü ile  yapılacaktır.
MADDE 2-İş bu ihaleye ait şartname ve ekleri mesai saatleri içerisinde Satın alma Servisinden ücretsiz olarak görülüp temin edilebilir.
MADDE 3- İhale 18/09/2018 Tarihinde saat 14:30 da Merkez Belediye Parkı yanında bulunan Zabıta Müd. Hizmet Binasında,Meclis toplantı odasında, Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır.İhale komisyonu gerekçesini kararda belirtmek sureti ile ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tespitte serbesttir.Komisyonun  ihaleyi kararına itiraz edilemez.
MADDE 4- İŞİN TANIMI
A-Şamlar Mahallesi 1824 ada,2 parselde kayıtlı  taşınmaz üzerinde bulunan İL JANDARMA KOMUTANLIĞINA ait 10 Daireli Lojman binalarının yıkılması,yıkımda çıkacak hurda malzemelerin ayrıştırılarak yüklenici tarafından alınması ve yine yıkım sonrası ortaya çıkacak bütün inşaat hafriyatının İdarenin göstereceği alana taşınarak temizlenmesi işinin yüklenici tarafından yapılmasıdır.
B- Yüzevler Mahallesi 267 ada,36 parselde kayıtlı  taşınmaz üzerinde bulunan S.S.PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFİNE ait  binaların yıkılması,yıkımda çıkacak hurda malzemelerin ayrıştırılarak yüklenici tarafından alınması ve yine yıkım sonrası ortaya çıkacak bütün inşaat hafriyatının İdarenin göstereceği alana taşınarak temizlenmesi işinin yüklenici tarafından yapılmasıdır.
MADDE 5-İş bu şartnamenin ve yapılacak kira İhaleye katılmak isteyen istekliler de  aşağıdaki şartlar aranır.
A-ikametgah belgesi
B-Tebligat adresi
C-Ticaret ve Sanayi Odası kayıt belgesi
-Gerçek kişi olması halinde varsa ilgisine göre Ticaret odası veya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Siciline   kayıtlı olduğunu gösterir belge.(2018 yılı alınmış olacak)
-Tüzel kişi olması halinde tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sürgüleri
-Ortak girişim olması halinde ortak girişimi oluşturan gerçek ve tüzel kişilerin her birinin (a) ve (b) fıkrasındaki esaslara göre temin edecekleri belge.(2018 yılı alınmış olacak)
D-Noter tasdikli imza sirküleri verilmesi
E-istekliler adına vekaleten katılınıyor ise istekli adına teklifte bulunacak kimselerin vekaletnameleri ile vekalet edeceklerin noter tasdikli imza sirküleri vermesi
F-Diğer belgeler
-Geçici Teminat Makbuzu
--Yıkımda  çalışacak araçlar ve iş Makinaları yükleniciye ait ise ruhsat fotokopileri,kiralık ise sözleşmelerinin fotokopisinin idareye sunulması zorunludur.
 MADDE 6- İhale konusu İş,Yıkıma ait Tahmin Edilen Bedeli,%3 Geçici Teminat bedeli,İhale saati aşağıda görüldüğü gibi tespit edilmiştir.Tahmin Edilen Bedel KDV Hariç olarak belirlenmiştir.
 
YIKILACAK BİNANIN   CİNSİ                 TAHMİN                    %3 GEÇİCİ     İHALE
                                                                          ED.YIKIM BEDELİ     TEMİNAT    SAATİ                          
BETONARME BİNA(Jandarma)            40.000,00 TL+KDV             1.200,00 TL   14:30
BETONARME BİNA(Pan.Ek.Koop )     22.000,00 TL+KDV                  660,00 TL   14:40
 
MADDE 7- Zaman tesbitinde TRT nin verdiği saat ayarı esas alınır.
                                                            

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

Yeni web sitemizi nasıl buldunuz ?

  • Mükemmel : 973 Oy (%48)

  • İyi : 988 Oy (%49)

  • Fena değil : 10 Oy (%0)

  • Kötü : 36 Oy (%2)

Sayfalar
Linkler
  • www.emelmatbaası.com

  • www.elmakurdureklam.com

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...